اولین همایش شبکه نمایندگان گروه شرکت های تُرنا با حضور مدیران و جمعی از نمایندگان شهرها در روز چهارشنبه ۱۶دی ماه ۹۴ برگزار گردید.

اولین همایش شبکه نمایندگان شهرستان ها و مراکز استان های گروه شرکت های تُرنا، با حضور مدیران گروه و جمعی از نمایندگان  شهرهای (مشهد ،رشت، بندرعباس، اصفهان، اهواز، قزوین، قم، ساری، کاشان، کرج، رامسر و…) با هدف ایجاد رویکرد یکپارچه سازی در شیوه تبلیغات، بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش؛ روز چهارشنبه مورخ ۱۶ دی ماه ۹۴ در محل سالن همایش های مرکز اسناد ملی ایران برگزار گردید.

گروه شرکت های تّرنا بر این باور است  که لوکس بودن تنها یک شعار نیست، این گروه می کوشد تا با استانداردسازی فرآیندها و روش های اجرایی مفهوم کیفیت و لوکس بودن را در همه جنبه های کاری تبلور بخشد.

از اهم مباحث مطرح شده در این مراسم میتوان به سخنرانی جناب آقای مهندس متشرعی،  مدیرعامل گروه شرکت های تُرنا در خصوص بازارIT  و مشکلات رایج آن اشاره نمود. ایشان با اشاره به عواملی نظیر جوان بودن صنعت IT کشور،ریسک بالا در مبادلات اعتباری و غیره به ریشه های ورشکستگی بنگاه های کوچک اقتصادی در حوزه IT پرداختند و با تعمیم و مقایسه آن با صنعت تجیهزات فروشگاهی ، راه کارهای مناسبی برای پیشگیری از ورود مجدد این مشکلات ارائه نمودند، همچنین در ادامه سرکار خانم مهندس مدیری، رئیس هیئت مدیره، ضمن تشریح چشم انداز گروه شرکت های تُرنا مشارکت و همفکری همه جانبه نمایندگان راخواستار شدند.

سپس خانم مهندس شهفر، مدیر شبکه نمایندگان با ارائه توضیحات کاملی از قوانین و مقررات وضع شده برای فعالیت نمایندگان، ساختارجدید امتیازدهی را تشریح کردند.همچنین جناب آقای مهندس مهرنور، مدیر فروش و بازاریابی، برخی از تکنیک ها و روش های فروش و مشتری مداری را به صورت اجمالی بیان کردند که مورد توجه همگان قرار گرفت.

توضیحات سرکار خانم رفیع زاده، مدیر تبلیغات، در حوزه کمپین تبلیغاتی شرکت و اثرگذاری مستقیم آن در امر برندینگ، با رونمایی از طرح لبخند همراه بود که با ذکر نکاتی در خصوص یکپارچه سازی و ساماندهی تبلیغات ادامه یافت.

همچنین در این همایش از کارت گارانتی تُرنا سرویس نیز رونمایی شد و لزوم اجرای خدمات حمل ، نصب و آموزش رایگان برای مصرف کنندگان نهایی تا ۴۸ ساعت پس از صدور فاکتور فروش، ۷ روز گارانتی رضایت ، ارائه خدمات حضوری به مشتریان در طی مدت گارانتی ، ارائه دستگاه جایگزین و رعایت اصول مشتری مداری، برای همه نمایندگان حاضر در جلسه تشریح گردید.

در پایان همایش به عنوان حسن ختام،  گواهینامه نمایندگان و عاملیت های فروش به همراه یادبودی از طرف گروه شرکت های تُرنا به حضار اهدا گردید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید