اولین دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی برگزار شد

اولین  دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی به همت شرکت ترنا سیستم , شرکت پرداخت الکترونیک سامان و گروه صنعتی توزین صدر در ۲۵ مهر ماه در اصفهان برگزار شد

اولین دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی برگزار شد DSC 482222265

 

در این  سمینار  که با حضور فعالین صنعت خرده فروشی استان اصفهان برگزار شد , ابتدا جناب آقای مهندس دیانتی مدیرعامل گروه صنعتی صدر به تبیین این شرکت و شرح کلی فعالیت های آن پرداخت.

 

اولین دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی برگزار شد Captu211re

 

در ادامه جناب آقای مهندس متشرعی  مدیر عامل شرکت ترنا سیستم به تشریح فعالیت ها و چشم اندازهای آتی ترناسیستم پرداخت .

ایشان در ادامه سخنرانی در مورد همکاری های میان شرکت ترنا سیستم و شرکت های پرداخت الکترونیک جهت تجهیز  صنوف مختلف  به صندوق های مکانیزه فروشگاهی به صورت لیزینگی توضیحاتی ارائه داد. طرح ارائه صندوق های فروشگاهی به صورت لیزینگی , برای اولین بار در کشور به همت شرکت ترناسیستم و شرکت های پرداخت الکترونیک بانکی در حال اجراست.

اولین دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی برگزار شد Ca2222222pture

 

در ادامه آقای جیسون مدیر فروش شرکت POSBANK کره جنوبی در مورد همکاری انحصاری با ترنا سیستم در خصوص صندوق های فروشگاهی POSBANK در ایران و حمایت همه جانبه از ترناسیستم در منطقه تاکید کرد.

 

اولین دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی برگزار شد Capture21111111

 

در ادامه جناب آقای کمیل کاظمی مدیر فروش شرکت ترناسیستم در خصوص حوزه های فعالیت مجموعه محصولات و بازار های هدف , توضیحاتی را ارائه نمود. هم چنین با تشریح شرایط گارانتی ارائه شده بر روی محصولات شرکت موضوع خدمات پس از فروش را عامل اصلی همکاری با بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای و برند های مطرح حاضر در کشور دانست.

 

اولین دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی برگزار شد Capture65646

 

در ادامه جناب آقای حسین صیفی مدیر فروش شرکت توزین صدر , به معرفی شماری از محصولات این شرکت و تشریح چشم انداز سازمان در خصوص فضای همکاری در خصوص فضای همکاری در سطح کشور و بازار های هدف , اهداف آتی شرکت را تشریح نمود.

 

اولین دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی برگزار شد DSC 4800

 

در حاشیه همایش نمایشگاهی مشترک توسط حامیان همایش برگزار شد که در آن از جدیدترین مدل های صندوق های فروشگاهی POSBANK , بارکد خوان های نیولند و ترازو های توزین صدر رونمایی شد.

 

اولین دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی برگزار شد Capturessssssssss

 

اولین دوره سمینار تخصصی تکنولوژی های فروشگاهی برگزار شد DSC 4891

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید