ارزش های سازمانی ترنا سیستم

ارزش های سازمانی ما :

 

ارزش های سازمانی ما صرفاً مجموعه ای از شعارها نیست ، بلکه اعتقاد قلبی ما به این ارزش ها عامل ایجاد برکت در کسب و کار و رضایت مندی مشتریان می گردد.
برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما تُرنا سیستم‌، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.

 

صداقت

 

ما صداقت را ارزشی والا می دانیم که شاکله رفتاری ما با مشتریان ، همکاران و سهامداران مان را تشکیل می دهد ، اعتقاد داریم و به این اعتقاد پایبندیم که صداقت را به هیچ قیمتی در رفتار ، گفتار و کردارمان قربانی نکنیم.

 

ممتاز بودن

 

می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز تُرنا سیستم، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت محصولات و خدمات است.

 

کار گروهی

 

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز تُرنا سیستم است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم.

 

مشتری مداری

 

نگاه ما به مشتری ، نگاهی ابزاری نیست ، ما معتقدیم رضایت مندی مشتریان مهم ترین مولفه در موفقیت ماست ، این رضایت مندی باید در همه مراحل ارتباط با مشتری تحقق یابد ، به عبارت دیگر هدف ما برقراری و حفظ رابطه ای بُرد بُرد با مشتریان مان است به نحوی که مشتری در کلیه مراحل ارتباط با ما از قبل خرید تا سال ها بعد از خرید از این ارتباط خُرسند باشد.

 

مسئولیت‌پذیری

 

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

 

ارزش‌آفرینی

 

هدف ما بر این است که با شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌ها ، محصولات و خدمات مان را به نحوی ارائه کنیم تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ما ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است.

 

تعهد

 

به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

چارت ارزش های سازمانی ترنا سیستم ارزش های سازمانی ارزش های سازمانی company chart

چارت ارزش های سازمانی ترنا سیستم